G-BG8LQRX5KV

Sjeďte dolů a nakoukněte, co říkají čtenáři, kteří si příručku přečetli před vámi!

Stáhněte si elektronickou příručku ZDARMA:

Jak se zbavit negativních myšlenek

6 kroků k osvobození se od teroristy ve vlastní hlavě

Připravila jsem pro vás stručný a jednoduchý návod na použití vlastní mysli, který vás naučí, jak to udělat, aby vaše myšlenky pracovaly pro vás, namísto proti vám.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Co o příručce říkají čtenáři?

Vidíte-li svůj život černě a chcete s tím něco udělat, začněte tímto e-bookem. Kristýna vám v něm ukáže, jak si můžete pomoct sami, změníte-li své myšlenky a teroristu ve své hlavě přetvoříte ve svého pomocníka. V textu, který přečtete jedním dechem, najdete velké množství rad, snadno pochopitelných příkladů a obrazných vysvětlení, jak pracovat se svou myslí, aby ona pracovala pro vás a pro vaše štěstí.
Iva Tesaříkováhttps://altermater.cz/
Tento e-book od Kristýnky čtu v době, kdy se už moje deprese a úzkosti objevují zřídka. To, co je v e-booku popsáno, je shrnutí těch nejpodstatnějších kroků na cestě z deprese. Jelikož jsem díky Kristýnce postupovala v těchto krocích i já, mohu ze své zkušenosti napsat, že to opravdu jde… 🙂 Začátky nebyly snadné, ale každá mysl se jednou unaví. Tento e-book je cestička za světlem, kterou Kristýnka po svých zkušenostech s depresemi vyšlapala pro ostatní. Jsem vděčná za to, že po několikaletém hledání cesty z deprese mi byla tato milá žena seslána do života. Děkuji…
Lucie Hloušková
Kristýnko, tak jsem si tvůj eBook dočetla a paráda! Všechny souvislosti jsou velice dopodrobna vysvětlené a člověk nestačí zírat, jak se poznává. A to je právě to osvobozující. Ony ty myšlenky, když jim člověk pomocí tvého eBooku přijde na stopu, už vůbec nejsou tak všehomocné a neodbytné. Neříkám, že se rozplynou, ale už je mi jasné, že je nemusím brát tak vážně. To je obrovská pomoc pro každého, kdo se někdy cítí být zajatcem pořád stejných myšlenkových pochodů. Moc děkuju za příležitost k přečtení!
Venda Preussl-Kronebergwww.permazahrada-korenac.cz